چرا انتری موی دماغ لوطی اش شده ؟

معنا و پيامدهای كانديد شدن و تودهنی زدن احمدی نژاد به خامنه ای چيست؟
#بگونه: در شرايطي كه خامنه ای از ترس تكرار به قول خودش” فتنه 88” نسبت به دو قطبي شدن نمايش انتخابات در درون باندهاي نظام هشدار ميدهد و هر دو جناح رژيم برغم دعوای جدی و جنگ قدرت بر سر غارت و چپاول سرمايه هاي مردم ايران بر سر اين موضوع متفق القول هستند اقدام غير منتظره احمدی نژاد و به گفته خودش سه قطبی كردن نمايش انتخابات به چه منظور است؟
اقدامي كه يك تودهني آشكار به خامنه اي است و صحنه و آرایش سيرك مُضحك و مسخره ولي فقيه را دستخوش تغییر جدی می‌کند .‌‌ مگر خامنه اي صراحتاً به احمدی‌نژاد دستور نداده بود وارد این بازی نشود، پس چرا و با چه توجیهی او خودش را کاندیدا کرد؟
احمدی‌نژاد كه باد شكمش را هم با عمامه رهبر پيمانه نمي كند گفته است: «رهبری سفارش کردند من شرکت نکنم به‌عنوان کاندیدا، من هم پذیرفتم گرچه توصیه ایشان به‌معنای نهی نبود. برغم اینکه توصیه ایشان مانع از حضور نبود و برغم اینکه فشار گسترده‌یی از ناحیة مردم به این خادم بود که وارد میدان انتخابات شوم، اما به ‌قول اخلاقی خود پایبند هستم. امروز حضور و ثبت نام برای حمایت از بقایی است». (خبرگزاری ایسنا ـ 23فروردین)
پرت و پلاهای احمدی‌نژاد حتی روشن نکرد که آیا او واقعاً می‌خواهد در انتخابات شرکت کند یا می‌خواهد به نفع بقایی کنار برود؟ اما می‌شود حدس زد که او به این ترتیب دارد معامله‌یی را به ‌خامنه‌ای و شورای نگهبان تحمیل می‌کند و چون می‌داند که رد صلاحیت او که 8سال رئیس‌جمهور این رژیم بوده، برای خامنه‌ای کار ساده‌یی نیست، حرفش این است که اگر می‌خواهید کنار بکشم، باید بقایی را بپذیرید و او را حذف نکنید.
معنی خیلی روشن این اقدام، جدای از اینکه احمدی‌نژاد چه نقشه‌یی دارد و اینکه کنار برود یا نرود و جدای از حرفها و توجیهات مسخره و ضد و نقیض او… تا همین جا اثبات می‌کند که، ضعف رژیم نه یک سخن تبلیغاتی بلکه واقعیت محض است؛ این ضعف و تزلزل چاره‌ناپذیر رژیم در واقع پایه اصلی همه بحرانهایی است که دیکتاتوری ولایت‌فقیه در آن دست و پا می‌زند و اکنون بخشی از آن، این‌چنین در نمایش انتخابات بیرون زده است.
روشن است که کاندیداتوری احمدی‌نژاد، خامنه‌ای و شورای نگهبان او را در محذوری جدی قرار می‌دهد؛ چرا که رد صلاحیت کسی که 8سال رئیس‌جمهور این رژیم و گماشته خود خامنه‌ای بوده، آبروریزی بسیار و یک تف سربالا به‌صورت خود ولی‌فقیه است. گو این‌که رژیم نمی‌تواند خیلی در قید آبرو و این قبیل چیزها باشد و این را قبلاً هم در رد صلاحیت رفسنجانی نشان داده است. اگر ‌چه احمدی‌نژاد مهمتر از رفسنجانی نیست؛ اما از یک نظر رد صلاحیت او، برای کلیت نظام بدتر از رفسنجانی است؛ چون احمدی‌نژاد از زیر قبای خامنه‌ای در آمده و بنابراین رد او، آثار مخربتری بر نیروهای اخص رژیم دارد و شقه‌یی تازه در رژیم به‌دنبال دارد و موجب ریزش بخش مهمی از پاسداران و بسیجی‌ها و مهره‌های اطلاعاتی و امنیتی می‌گردد؛ قشری که در دولت احمدی‌نژاد حسابی پروار شده‌اند و پشتیبان او هستند و این شکاف، تلاطم در رژیم را به اوج خود می‌رساند و آثار و پیامدهای پیش‌بینی نشده و خطرناکی دارد؛ به‌خصوص که احمدی‌نژاد عنصری غیرقابل پیش‌بینی است و ممکن است به‌ سیم آخر بزند و در این صورت خیلی کار روی دست این رژیم پوسیده بگذارد و لابد که احمدی‌نژاد روی همه اینها حساب کرده است.
اگر رد صلاحيت نشود و وارد نمایش انتخابات گردد؛ (که احتمالش به‌کلی منتفی نیست) اولا، باند خامنه‌ای را در کارزار انتخاباتی‌اش دچار زحمت می‌کند، زیرا نمی‌تواند تمام تمرکزش را روی روحانی حفظ کند و ناچار است نقدا بخشی را صرف احمدی‌نژاد سازد.
اگر حضور احمدی‌نژاد به روز انتخابات هم بکشد و او یا بقایی جزو کاندیداها باشند، به‌طور جدی آرای باند خامنه‌ای یا آرای رئیسی خرد می‌شود و احتمال شکست او بالا می‌رود؛ . البته حتی اگر خامنه‌ای نتواند رئیسی را، به‌عنوان خواست حداکثری خود از صندوق درآورد، روحانی خواست حداقلی اوست، زیرا خودش به ‌روحانی دستور داده که کاندیدا شود؛ به‌این ترتیب اقدام احمدی‌نژاد مزاحمت جدی برای خامنه‌ای محسوب می‌شود.
اما مهمتر از همه این گمانه‌زنیها، یک واقعیت قطعی که در این جریان بیش از پیش مهر تأیید می‌خورد، آن است که نمایش انتخابات که یک شیخک شیاد و یک آخوندک جلاد بازیگران اصلی آن بودند، گویا یک پاسدار هزار تیر کم داشت که او هم با دو نوچه دزد و راهزن خود از راه رسید و این سیرک را تماشایی‌تر کرد و بلبشو و از هم‌گسیختگی رژیم به اوج می‌رسد و در نتیجه، رژیم از این انتخابات بسا ضعیفتر و متشتت‌تر خارج می‌شود.

#نمایش_انتخاباتی #آخوند_جلاد #فتنه_88 #شقه_در_نظام
به کانال تلگرام و اينستاگرام بگونه بپیوندید:
https://telegram.me/begoonah
https://www.instagram.com/begoonah

17903563_767684880058420_5030478830047092444_n.jpg

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s