مناظره فرمايشی و كلی گويی وفرافكنی های مهره های نظام در نمايش انتخابات رياست جمهوری

#بگونه: دومين بخش از مناظره تلويزيوني كانديدهاي شوراي نگهبان ,حكايت ازيك مناظره مهندسي شده و فرمايشي و كلي گويي و فرافكني مهره هاي نظام در نمايش انتخابات قلابي رياست جمهوري را داشت.
هركدام به گونه اي حرف مي زدند گويي كسي از شهروندان ايران كه چهل سال است زير جور ستم آنها آهي برايش نمانده كه با ناله سودا كند اين عزيز دردانه هاي نظام ولايت فقيه را نمي شناسد.
آنها با وقاحت تمام در نقش اپوزسيون يكديگر از وضعيت نابسامان اقتصادي, از فاصله طبقاتي, از قاچاق وزراي كابينه, حقوق هاي نجومي, نابودي علم و دانش و كشاورزي و محيط زيست و اقلیتي ناچیز و چهار درصدي كه بر سرنوشت نود شش درصد جامعه حاكم است و قوت لايموتشان را هم به يغما برده است داد سخن ميدهند و وراجي مي كنند و چنان دم از عدالت و ايران عزيز و حقوق شهروند ايراني دم مي زنند و اشك تمساح مي ريزند گويي نمايندگان احزاب چپ و راست سياسي هستند و نه جنايتكاراني دزد و فاسد و وطن فروش و مردم فريب!
آنها با كلي گويي و فرافكني در باره مسائل گوناگوني حرف مي زنند و يكديگر را مورد حمله و شماتت قرار ميدهند تا بدين وسيله بساط معركه نمايش را گرم و مشتري جلب كن نمايند. خوب هم حواسشان هست با چه چيزهاي سرمردم را گرم كنند. . اما به ” نظام مقدس” ” ولي فقيه ” و ” سپاه پاسداران” نزديك نميشوند!
اين همه بدبختي و فجايع كه در جامعه وجود دارد و مردم با صداي بلند آن را درگوش اين جانيان فرياد مي زنند به جمهوری اسلامی ارتباطي نداشته و نعود و بالله اگر به آن نسبت دهند!
هدف اين است با اين كلي گويي و فرافكني ها ذهن مخاطب را مشغول كنند تا حرفي از موضوعات اصلي نزنند .
موضوعاتي مانند نقش و جايگاه خامنه اي در اداره امور كشور و دخالت و نظارت وي بر همه چيز , همچنين در باره نقش سپاه پاسداران و كنترل اين نيرو بر اقتصاد و قاچاق كالا و نفت و گاز و صدور تروريسم و پولشويي و … لام تا كام نمي گويند!
و اينكه پاسخشان به اين شعار و خواست مردم كه بارها آن را فرياد زده اند چيست؟
” سوريه را رها كن فكري به حال ما كن”
مگر نه اينكه هزينه سنگين دخالت هاي اين رژيم در سوريه و يمن و عراق و لبنان و … را مردم مي پردازند و بخشي از بار فقري كه بر دوش مردم سنگيني مي كند ناشي از اين سياست هاي مداخله جويانه است و چرا به فكر معيشت مردم خود نيستند و پول هاي بدست آمده از فروش نقت را خرج جنگ در سوريه و كشورهاي ديگر مي كنند؟
آنها در رابطه با آزادي احزاب صرفا به باندهاي دايره نظام ولايت فقيه مشروعيت ميدهند و انگارنه انگار احزاب مخالف ” نظام مقدس” هم وجود دارد! انگار نه انگار رئيسي از اعضاي هيات مرگ در قتل عام هزاران زنداني سياسي در در سال ۶۷ بوده و در دوره آخوند خاتمي بيش از دوهزار زنداني اعدام شده است.
البته كه حرفي نمي زنند و نبايد هم بزنند و مهندسي كردن اين مناظره فرمايشي هم از ترس اين است مبادا چيزي از دهنشان بپرد و جنگ و دعوا بالا بگيرد و شكاف باز شود و ملت چون سيلي بنيان كن به خيابان بريزند.
اما اي هم وطن كه دندان خشم بر هم مي سايي بدان و آگاه باش كه هرگز آبي ازتنور نمايش انتخابات قلابي نظام براي تو گرم نشده و نميشود, راه يكي است و مقصد نيز يكي, بايكوت اين نمايش و آماده شدن براي قيام و اعتراض عمومي در هر فرصت و مكاني و با پيوستن اين اعتراضات است كه قيام ملي اوج مي گيرد و اين رژيم ضد ايراني فرو مي ريزد.
بر پا خيز از جا كن بناي كاخ دشمن
**********************************
#ایران #تحریم_نمایش_انتخابات #مناظره
به کانال تلگرام و اينستاگرام بگونه بپیوندید:
https://telegram.me/begoonah
https://www.instagram.com/begoonah

18221827_779788392181402_5369441608414882795_n
Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s